Skip to main content

Tehnoloogiainstituut

Nooruse 1
50411 Tartu linn,
Tartu linn, Tartumaa
EST
+372 737 4800
info@tuit.ut.ee
Reet Kurg
direktor, molekulaarse biomeditsiini professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 5040
+372 5341 9189
Nooruse 1-426A
Tanel Tenson
antimikroobsete ainete tehnoloogia professor, uurija-professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4844
Nooruse 1-425
Ülo Langel
molekulaarse biotehnoloogia professor 0,5 k
PhD (biokeemia)
Veronika Zadin
materjalitehnoloogia professor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4877
Nooruse 1-317
Andres Merits
rakendusviroloogia professor
PhD (bioloogia)
+372 737 5007
Nooruse 1-423
Alvo Aabloo
polümeersete materjalide tehnoloogia professor
PhD (füüsika)
+372 737 5534
+372 507 8356 (4829)
Nooruse 1-318
Mart Loog
molekulaarse süsteemibioloogia professor
PhD (meditsiiniline ja füsioloogiline keemia)
www.synbio.ut.ee; www.woodbiotech.ee; www.erasynbio.ut.ee; www.gasfermtech.ee; www.looglab.com
517 5698 (4848)
Nooruse 1-406
Hannes Kollist
molekulaarse taimebioloogia professor
PhD (taimefüsioloogia)
+372 737 4814
Nooruse 1-315C
Margus Pooga
keemilise bioloogia professor
PhD (biokeemia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Mart Ustav
akadeemik, emeriitprofessor 0,89 k
knd (keemia)
+372 737 5047
Gholamreza Anbarjafari
masinnägemise professor 0,75 k
PhD (elektriinsener)
+372 737 4855
5886 5559
Nooruse 1-112
Ivar Ilves
biomeditsiini kaasprofessor
PhD (viroloogia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Tarmo Tamm
materjaliteaduse kaasprofessor
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4833
Nooruse 1-328
Veljo Kisand
molekulaarse ökoloogia kaasprofessor
PhD (hüdrobioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Ülo Maiväli
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Lauri Vares
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
+372 737 4808
Nooruse 1-535
Taavi Lehto
molekulaarse biomeditsiini kaasprofessor 0,8 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Indrek Must
pehme robootika kaasprofessor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4832
Nooruse 1-332
Hanna Hõrak
molekulaarse taimefüsioloogia kaasprofessor
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Alan Henry Tkaczyk
tehnikateaduse kaasprofessor
PhD (masinaehitus)
+372 737 6523
Vasili Hauryliuk
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor 0,2 k
PhD (molekulaarbioloogia)
Ene Ustav
geenitehnoloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4815
Nooruse 1-426A
Arvi Jõers
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (rakubioloogia)
+372 737 5041
Nooruse 1-146
Ilona Faustova
molekulaarbioloogia kaasprofessor, biotehnika magistrikava programmijuht, loodusteadused ja tehnoloogia bak. õppekava programmijuht
PhD (keemia)
+372 5391 1270 (7270
Nooruse 1-424, Nooruse 1-424
Alla Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-403
Heiki Kasemägi
materjalitehnoloogia kaasprofessor, arvutitehnika bakalaureuse-ja magistriõppekava programmijuht, arvutitehnika ja robootika magistriõppekava programmijuht
PhD (tahkisefüüsika)
+372 737 4834
Nooruse 1-319
Ebe Merilo
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Nooruse 1-315A
Kaido Kurrikoff
molekulaarse biotehnoloogia kaasprofessor
PhD (neuroteadused)
+372 737 4871
Nooruse 1-503
Ilme Liblikas
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
Nooruse 1-535
Marko Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
+372 737 4880
Nooruse 1-403
Niilo Kaldalu
molekulaarbioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
Nooruse 1-401
Eva Žusinaite
viroloogia kaasprofessor
dr. med. (arstiteadus)
+372 737 4881
Nooruse 1-404
Karl Kruusamäe
robootika kaasprofessor
PhD (füüsika)
+372 5886 3299
Nooruse 1-317
Yuh-Shuh Wang
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (metsa molekulaargeneetika ja biotehnoloogia)
Nooruse 1-315B
Veiko Vunder
robotitehnoloogia lektor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Iryna Barba
külalislektor
PhD (telekommunikatsioonisüsteemid ja -võrgud)
Margus Rosin
arvutitehnika nooremlektor 0,5 k
MSc (infotehnoloogia)
+372 514 6160
Renno Raudmäe
robotitehnoloogia nooremlektor
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-317
Urmas Johanson
materjaliteaduse teadur
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4832
Nooruse 1-324
Ingmar Tulva
taimefüsioloogia teadur 0,25 k
MSc (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Ervin Valk
molekulaarbioloogia teadur
MSc (molekulaardiagnostika)
+372 737 4849
Nooruse 1-424
Oleg Košik
süsteemibioloogia teadur
PhD (matemaatika)
Nooruse 1-405
Ly Porosk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Tõnis Lehto
molekulaarse biomeditsiini teadur
PhD (neurokeemia koos molekulaarse neurobioloogiaga)
Marta Putrinš
biomeditsiini teadur
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4846
Nooruse 1-401
Piret Arukuusk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Nooruse 1-517
Janno Torop
materjaliteaduse teadur
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Nooruse 1-318
Kai Rausalu
viroloogia teadur
MSc (molekulaardiagnostika)
Nooruse 1-404
Villu Kasari
mikrobioloogia külalisteadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Livia Matt
orgaanilise keemia teadur
PhD (bioaktiivsete ainete tehnoloogia)
Nooruse 1-535
Peeter Laas
molekulaarse ökoloogia teadur
PhD (geenitehnoloogia)
Helen Tammert
molekulaarse ökoloogia teadur 0,1 k
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Erik Puura
külalisteadur
PhD (keemiatehnoloogia)
Ravila 14a-2070
Toomas Mets
molekulaarse mikrobioloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Rait Kivi
molekulaarse süsteemibioloogia teadur 0,2 k
PhD (keemia)
+372 737 4849
Nooruse 1-424
Arto Pulk
struktuuribioloogia teadur
PhD (transgeenne tehnoloogia)
Margit Mutso
biomeditsiinitehnoloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Chung-Yueh Yeh
taimebioloogia nooremteadur 0,5 k
MSc (Institute of Plant Biology)
Laura Sandra Lello
viroloogia nooremteadur 0,69 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-435
Ingrid Rebane
materjaliteaduse nooremteadur 0,3 k
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-331
Mart Ernits
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (nanobiotehnoloogia)
Martin Kala
tehnoloogia nooremteadur 0,38 k
MSc (geenitehnoloogia)
Olavi Reinsalu
biomeditsiinitehnoloogia nooremteadur 0,4 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-436
Egon Meigas
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Ailar Omler
viroloogia nooremteadur 0,88 k
MSc (geenitehnoloogia)
Jaanika Unt
tehnoloogia nooremteadur 0,65 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Ivana Kerkez
mikrobioloogia nooremteadur 0,2 k
MSc (molekulaarbioloogia ja füsioloogia)
Henri Ingelman
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduskeemia ja biotehnoloogia)
Ismail Sarigül
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduslik mõõteteadus)
Ankit Kumar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (Genetics and Plant Breeding)
Kadri-Ann Valdur
tehnoloogia nooremteadur 0,7 k
MSc (materjaliteadus ja tehnoloogia)
Nooruse 1-332
Krõõt Arbo
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Marie Vihmar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Nooruse 1-332
Jaanus Kalde
tehnoloogia nooremteadur
MSc (arvutitehnika)
Nooruse 1-110
Kadir Aktas
masinõppe nooremteadur
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Rauno Sedrik
polümeeride keemia nooremteadur 0,1 k
MSc (materjaliteadus)
Helen Parik
taimebioloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Liane Viru
bioohutuse tuumiklabori administratiivjuhataja
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Mart Parve
tehisintellektiteenuste tootejuht
MSc (International Business Economics and Management)
Narva mnt 18-2022
D Scott Bottoms
fermentatsiooni tehnoloogiate peaspetsialist
MSc (bakterioloogia)
Mariana Kukk
Delta X koordinaator ja kommunikatsioonijuht 0,5 k
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 737 6360
Narva mnt 18-4106
Heilo Altin
haridusrobootika juhtivspetsialist
MSc (infotehnoloogia)
Aune Tamm
IMS labori administratiivjuht
+372 737 4824
+372 5611 0633 (4824
Nooruse 1-330
Rain Eric Haamer
virtuaalreaalsuse spetsialist
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-114
Merilin Saarma
proteoomika tuumiklabori spetsialist
MSc (bioloogia)
Nooruse 1-532
Teet Tilk
elektroonika spetsialist
MSc (arvutitehnika)
+372 737 4831
Nooruse 1-105
Kristel Panksep
molekulaarse diagnostika spetsialist
MSc (rakendushüdrobioloogia)
Eveli Otsing
molekulaarse ökoloogia spetsialist
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Mark Lütter
3D modelleerimise ja graafika spetsialist 0,5 k
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Teve Rajamets
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
+372 737 4840
5624 9014
Laivi Karu
koordinaator 0,8 k
+372 737 4830
Narva mnt 18-3051
Egils Avots
masinnägemise insener
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Anett Toom
projekti assistent
+372 737 4824
+372 5310 1633
Nooruse 1-330
Fred Väärtnõu
biomeditsiinitehnoloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Anett Puskar
molekulaarbioloogia spetsialist 0,1 k
MSc (biomeditsiin)
Sandra Koit
rakendusviroloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Anneli Schön
õppekorralduse spetsialist
+372 737 5043
Nooruse 1-149
Liina Katherine Viikmaa
õppekorralduse spetsialist
+372 737 4882
Nooruse 1-149
Rauno Unt
tootmisdisaini ja robootika haridusprogrammi assistent
Aare Abroi
bioinformaatika spetsialist
PhD (molekulaarbioloogia)
Mari Linsi
kliiniliste uuringute spetsialist 0,5 k
MSc (proviisor)
Inge Tera
koordinaator
MBA (ärijuhtimine (juhtimine ja turundus))
+372 737 4829
Narva mnt 18-3051
Kadi-Anne Nadel
biofarmatseutiliste analüüside spetsialist
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-532
Christina Mürk
analüütika spetsialist 0,8 k
MSc (heitmete tehnoloogia)
+372 737 6648
Kaija Põhako-Esko
materjalide keemia kaasprofessor (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Age Utt
viroloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Anna-Liisa Peikolainen
materjalitehnoloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Anneli Samel
tehnoloogia nooremteadur (tööleping peatatud) 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Diana Pilvar
proteoomika meetodiarenduse spetsialist (tööleping peatatud)
MSc (geenitehnoloogia)
Viia Kõiv
molekulaarse mikrobioloogia spetsialist (tööleping peatatud)
Reet Kurg
direktor, molekulaarse biomeditsiini professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 5040
+372 5341 9189
Nooruse 1-426A
Tanel Tenson
antimikroobsete ainete tehnoloogia professor, uurija-professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4844
Nooruse 1-425
Ülo Langel
molekulaarse biotehnoloogia professor 0,5 k
PhD (biokeemia)
Veronika Zadin
materjalitehnoloogia professor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4877
Nooruse 1-317
Andres Merits
rakendusviroloogia professor
PhD (bioloogia)
+372 737 5007
Nooruse 1-423
Alvo Aabloo
polümeersete materjalide tehnoloogia professor
PhD (füüsika)
+372 737 5534
+372 507 8356 (4829)
Nooruse 1-318
Mart Loog
molekulaarse süsteemibioloogia professor
PhD (meditsiiniline ja füsioloogiline keemia)
www.synbio.ut.ee; www.woodbiotech.ee; www.erasynbio.ut.ee; www.gasfermtech.ee; www.looglab.com
517 5698 (4848)
Nooruse 1-406
Hannes Kollist
molekulaarse taimebioloogia professor
PhD (taimefüsioloogia)
+372 737 4814
Nooruse 1-315C
Margus Pooga
keemilise bioloogia professor
PhD (biokeemia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Mart Ustav
akadeemik, emeriitprofessor 0,89 k
knd (keemia)
+372 737 5047
Gholamreza Anbarjafari
masinnägemise professor 0,75 k
PhD (elektriinsener)
+372 737 4855
5886 5559
Nooruse 1-112
Ivar Ilves
biomeditsiini kaasprofessor
PhD (viroloogia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Tarmo Tamm
materjaliteaduse kaasprofessor
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4833
Nooruse 1-328
Veljo Kisand
molekulaarse ökoloogia kaasprofessor
PhD (hüdrobioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Ülo Maiväli
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Lauri Vares
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
+372 737 4808
Nooruse 1-535
Taavi Lehto
molekulaarse biomeditsiini kaasprofessor 0,8 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Indrek Must
pehme robootika kaasprofessor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4832
Nooruse 1-332
Hanna Hõrak
molekulaarse taimefüsioloogia kaasprofessor
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Alan Henry Tkaczyk
tehnikateaduse kaasprofessor
PhD (masinaehitus)
+372 737 6523
Vasili Hauryliuk
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor 0,2 k
PhD (molekulaarbioloogia)
Ene Ustav
geenitehnoloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4815
Nooruse 1-426A
Arvi Jõers
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (rakubioloogia)
+372 737 5041
Nooruse 1-146
Ilona Faustova
molekulaarbioloogia kaasprofessor, biotehnika magistrikava programmijuht, loodusteadused ja tehnoloogia bak. õppekava programmijuht
PhD (keemia)
+372 5391 1270 (7270
Nooruse 1-424, Nooruse 1-424
Alla Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-403
Heiki Kasemägi
materjalitehnoloogia kaasprofessor, arvutitehnika bakalaureuse-ja magistriõppekava programmijuht, arvutitehnika ja robootika magistriõppekava programmijuht
PhD (tahkisefüüsika)
+372 737 4834
Nooruse 1-319
Ebe Merilo
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Nooruse 1-315A
Kaido Kurrikoff
molekulaarse biotehnoloogia kaasprofessor
PhD (neuroteadused)
+372 737 4871
Nooruse 1-503
Ilme Liblikas
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
Nooruse 1-535
Marko Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
+372 737 4880
Nooruse 1-403
Niilo Kaldalu
molekulaarbioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
Nooruse 1-401
Eva Žusinaite
viroloogia kaasprofessor
dr. med. (arstiteadus)
+372 737 4881
Nooruse 1-404
Karl Kruusamäe
robootika kaasprofessor
PhD (füüsika)
+372 5886 3299
Nooruse 1-317
Yuh-Shuh Wang
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (metsa molekulaargeneetika ja biotehnoloogia)
Nooruse 1-315B
Veiko Vunder
robotitehnoloogia lektor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Iryna Barba
külalislektor
PhD (telekommunikatsioonisüsteemid ja -võrgud)
Margus Rosin
arvutitehnika nooremlektor 0,5 k
MSc (infotehnoloogia)
+372 514 6160
Renno Raudmäe
robotitehnoloogia nooremlektor
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-317
Urmas Johanson
materjaliteaduse teadur
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4832
Nooruse 1-324
Ingmar Tulva
taimefüsioloogia teadur 0,25 k
MSc (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Ervin Valk
molekulaarbioloogia teadur
MSc (molekulaardiagnostika)
+372 737 4849
Nooruse 1-424
Oleg Košik
süsteemibioloogia teadur
PhD (matemaatika)
Nooruse 1-405
Ly Porosk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Tõnis Lehto
molekulaarse biomeditsiini teadur
PhD (neurokeemia koos molekulaarse neurobioloogiaga)
Marta Putrinš
biomeditsiini teadur
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4846
Nooruse 1-401
Piret Arukuusk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Nooruse 1-517
Janno Torop
materjaliteaduse teadur
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Nooruse 1-318
Kai Rausalu
viroloogia teadur
MSc (molekulaardiagnostika)
Nooruse 1-404
Villu Kasari
mikrobioloogia külalisteadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Livia Matt
orgaanilise keemia teadur
PhD (bioaktiivsete ainete tehnoloogia)
Nooruse 1-535
Peeter Laas
molekulaarse ökoloogia teadur
PhD (geenitehnoloogia)
Helen Tammert
molekulaarse ökoloogia teadur 0,1 k
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Erik Puura
külalisteadur
PhD (keemiatehnoloogia)
Ravila 14a-2070
Toomas Mets
molekulaarse mikrobioloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Rait Kivi
molekulaarse süsteemibioloogia teadur 0,2 k
PhD (keemia)
+372 737 4849
Nooruse 1-424
Arto Pulk
struktuuribioloogia teadur
PhD (transgeenne tehnoloogia)
Margit Mutso
biomeditsiinitehnoloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Chung-Yueh Yeh
taimebioloogia nooremteadur 0,5 k
MSc (Institute of Plant Biology)
Laura Sandra Lello
viroloogia nooremteadur 0,69 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-435
Ingrid Rebane
materjaliteaduse nooremteadur 0,3 k
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-331
Mart Ernits
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (nanobiotehnoloogia)
Martin Kala
tehnoloogia nooremteadur 0,38 k
MSc (geenitehnoloogia)
Olavi Reinsalu
biomeditsiinitehnoloogia nooremteadur 0,4 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-436
Egon Meigas
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Ailar Omler
viroloogia nooremteadur 0,88 k
MSc (geenitehnoloogia)
Jaanika Unt
tehnoloogia nooremteadur 0,65 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Ivana Kerkez
mikrobioloogia nooremteadur 0,2 k
MSc (molekulaarbioloogia ja füsioloogia)
Henri Ingelman
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduskeemia ja biotehnoloogia)
Ismail Sarigül
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduslik mõõteteadus)
Ankit Kumar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (Genetics and Plant Breeding)
Kadri-Ann Valdur
tehnoloogia nooremteadur 0,7 k
MSc (materjaliteadus ja tehnoloogia)
Nooruse 1-332
Krõõt Arbo
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Marie Vihmar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Nooruse 1-332
Jaanus Kalde
tehnoloogia nooremteadur
MSc (arvutitehnika)
Nooruse 1-110
Kadir Aktas
masinõppe nooremteadur
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Rauno Sedrik
polümeeride keemia nooremteadur 0,1 k
MSc (materjaliteadus)
Helen Parik
taimebioloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Liane Viru
bioohutuse tuumiklabori administratiivjuhataja
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Mart Parve
tehisintellektiteenuste tootejuht
MSc (International Business Economics and Management)
Narva mnt 18-2022
D Scott Bottoms
fermentatsiooni tehnoloogiate peaspetsialist
MSc (bakterioloogia)
Mariana Kukk
Delta X koordinaator ja kommunikatsioonijuht 0,5 k
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 737 6360
Narva mnt 18-4106
Heilo Altin
haridusrobootika juhtivspetsialist
MSc (infotehnoloogia)
Aune Tamm
IMS labori administratiivjuht
+372 737 4824
+372 5611 0633 (4824
Nooruse 1-330
Rain Eric Haamer
virtuaalreaalsuse spetsialist
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-114
Merilin Saarma
proteoomika tuumiklabori spetsialist
MSc (bioloogia)
Nooruse 1-532
Teet Tilk
elektroonika spetsialist
MSc (arvutitehnika)
+372 737 4831
Nooruse 1-105
Kristel Panksep
molekulaarse diagnostika spetsialist
MSc (rakendushüdrobioloogia)
Eveli Otsing
molekulaarse ökoloogia spetsialist
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Mark Lütter
3D modelleerimise ja graafika spetsialist 0,5 k
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Teve Rajamets
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
+372 737 4840
5624 9014
Laivi Karu
koordinaator 0,8 k
+372 737 4830
Narva mnt 18-3051
Egils Avots
masinnägemise insener
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Anett Toom
projekti assistent
+372 737 4824
+372 5310 1633
Nooruse 1-330
Fred Väärtnõu
biomeditsiinitehnoloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Anett Puskar
molekulaarbioloogia spetsialist 0,1 k
MSc (biomeditsiin)
Sandra Koit
rakendusviroloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Anneli Schön
õppekorralduse spetsialist
+372 737 5043
Nooruse 1-149
Liina Katherine Viikmaa
õppekorralduse spetsialist
+372 737 4882
Nooruse 1-149
Rauno Unt
tootmisdisaini ja robootika haridusprogrammi assistent
Aare Abroi
bioinformaatika spetsialist
PhD (molekulaarbioloogia)
Mari Linsi
kliiniliste uuringute spetsialist 0,5 k
MSc (proviisor)
Inge Tera
koordinaator
MBA (ärijuhtimine (juhtimine ja turundus))
+372 737 4829
Narva mnt 18-3051
Kadi-Anne Nadel
biofarmatseutiliste analüüside spetsialist
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-532
Christina Mürk
analüütika spetsialist 0,8 k
MSc (heitmete tehnoloogia)
+372 737 6648
Kaija Põhako-Esko
materjalide keemia kaasprofessor (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Age Utt
viroloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Anna-Liisa Peikolainen
materjalitehnoloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Anneli Samel
tehnoloogia nooremteadur (tööleping peatatud) 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Diana Pilvar
proteoomika meetodiarenduse spetsialist (tööleping peatatud)
MSc (geenitehnoloogia)
Viia Kõiv
molekulaarse mikrobioloogia spetsialist (tööleping peatatud)