Ökoloogia ja maateaduste instituudi konverents

Head töötajad ja tudengid!

Olete väga oodatud osalema ökoloogia ja maateaduste instituudi konverentsil 1. novembril kell 12.45 - 17.00

Konverentsi on võimalik jälgida ka veebiülekandena Zoomis.

12.45 REGISTREERUMINE JA KOHV

13.15 AVASÕNAD, MAARJA ÖPIK

13.20 Geograafia osakond: Margit Kõiv-Vainik "Let it rain: nature-based solutions for stormwater management“
13.50 Botaanika osakond: Priit Kupper „Trees adaptations to environmental change: examples of silver birch“
14.20 Geoloogia osakond: Jüri Plado „Studies of small meteorite impact craters: Focus on charcoal“

14.50 – 15.20 KOHVIPAUS

15.20 Zooloogia osakond: Tuul Sepp „Applying animal ecology to study cancer“
15.50 Loodusteadusliku hariduse keskus: Helen Semilarski „How does research in Science education support the practicing science teacher?“
16.20 Ragne Maasel (LHV panga ESG valdkonna juht ning Eesti Pangaliidu jätkusuutliku panganduse toimkonna juht)
„Sustainable finance, responsible banking and leading the economic change“

16.50 LÕPPSÕNA, MAARJA ÖPIK

16.55 ARUTELU VABAS VORMIS, ÕHTUSÖÖK

Konverentsisaalis kohapeal osaleda saavad ainult need, kes on vaktsineeritud või COVID läbi põdenud. Üksnes negatiivset testi tulemus enam arvestada ei saa. Kohapeal palume esitada COVID tõend vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.

Üritust rahastab Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA: Maateaduste ja ökoloogia doktorikool 2016-2020

Euroopa Liit. Euroopa Regionaalarengu Fond.